Trafiło Ci się duże zlecenia, a nie dysponujesz odpowiednim zapleczem sprzętowym? Chcesz przetestować interesujący Cię produkt przed zakupem? Sprawdź naszą ofertę!

Punkt Widzenia Studio oferuje Ci możliwość wypożyczenia wysokiej jakości sprzętu foto i video oraz niezbędnych do pracy akcesoriów. Nie pozwól, aby nieoczekiwana awaria pozbawiła Cię dochodów. Urzeczywistniaj swoje marzenia i nakręć amatorski film bez konieczności drogiej inwestycji. Dysponujemy wszystkim, czego potrzebujesz, aby spełniać się zawodowo i uwieczniać ważne chwile z Twojego życia!

 

 

go pro button

 

WYPOŻYCZALNIA KAMER GO PRO

Naszych Klientów przygotowaliśmy doskonałą ofertę, która spełni różnorodne oczekiwania. Wśród asortymentu naszej wypożyczalni sprzętu foto i video znajdziecie Państwo m.in. idealne do amatorskiego i profesjonalnego zastosowania, sportowe kamery GoPro HERO4, które pozwalają nagrać film w jakości 4k.

 

 

 

obiektyw button

 

WYPOŻYCZALNIA OBIEKTYWÓW ( CANON, SIGMA )

Oferujemy także szeroki wybór obiektywów, które są nieodzownym sprzętem każdego, nawet początkującego fotografa. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, dlatego swoją ofertę kierujemy także do zawodowców, którym doskwierają braki w wyposażeniu lub nieprzewidziane awarie sprzętu.

 

 

kamera button 2

 

WYPOŻYCZALNIA KAMER

Punkt Widzenia Studio oferuje duży wybór sprzętu filmowego, w tym profesjonalne kamery wiodących na rynku producentów. Dostępność konkretnego sprzętu można sprawdzić w zamieszczonym na naszej stronie terminarzu wypożyczeń.

 

 

aparat button 2

 

WYPOŻYCZALNIA APARATÓW CYFROWYCH

Zajmujesz się fotografią, a Twój aparat akurat postanowił odmówić współpracy? Chcesz sprawdzić czy warto inwestować w konkretny model aparatu? Przyjdź do nas i wybierz aparat, który pozwoli zrobić doskonałej jakości zdjęcia zarówno zawodowcom, jak i adeptom sztuki fotograficznej.

 

 

 

Punkt Widzenia Studio to także wypożyczalnia lamp błyskowych i wypożyczalnia statywów, w której znajdziesz szereg akcesoriów niezbędnych każdemu filmowcowi i fotografikowi. Sprawdź i przekonaj się, że dysponujemy doskonałej jakości sprzętem, który udostępnimy Ci w atrakcyjnej cenie i na uczciwych warunkach!