Partnerzy

Współpracujemy z wieloma firmami,

które zajmują się różnymi działami marketingu:

 

 

Agnieszka Zychowicz

New Business Manager

https://www.facebook.com/nanibystudio/ 

Dlaczego NaNiby Studio?
…bo pokazujemy rzeczy, których jeszcze nie ma. Które trudno pokazać. Takie, które właśnie zaprojektowano albo są na etapie wdrożenia. Przestrzenie, które dopiero zaistnieją. A także takie, których nigdy nie będzie – pozostaną tylko w sferze wirtualnej.
Czym się więc zajmujemy? Pomagamy naszym klientom pokazać ich pomysły, tworząc wizualizacje 3D, animacje 3D, tracking materiałów wideo oraz wirtualną rzeczywistość.

 

Patrycja Idzińska

New Business Manager

 https://www.facebook.com/agencjawhen/

Naszą pasją jest wykorzystywanie nowoczesnego marketingu internetowego w celu rozwoju przedsięwzięć naszych klientów.

Przed rozpoczęciem współpracy poznajemy Twoją firmę, analizujemy rynek oraz konkurencję i doradzamy, jak wykorzystać potencjał Twojej branży w Internecie. Dzięki zebranym danym tworzymy dedykowaną strategię działań marketingowych i wybieramy skuteczne kanały promocji, które prowadzą do zwiększenia ruchu na Twojej stronie internetowej, zwiększają świadomość Twojej marki i generują większą sprzedaż.Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz kompleksowych kampaniach.

 

Piotr Gabor

Specjalista ds. kientów biznesowych

https://www.facebook.com/tlumaczenia.alingua/ 

Dlaczego Alingua?… bo biznes mówi dziś wieloma językami, a słowa mają niezwykłą moc… bo pierwsze wrażenie robi się tylko raz… bo działamy kompleksowo (80 języków w ofercie, 93 specjalizacje językowe) … bo cenimy Państwa czas (realizacja tłumaczeń ekspresowych nawet do 100 stron dziennie, wycena każdego zlecenia w 15 minut)… bo tworzymy zespół ponad 200 tłumaczy, korektorów, redaktorów i copywriterów z całego świata, a każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie… bo przede wszystkim kochamy to co robimy!

.