Partnerzy

Współpracujemy z wieloma firmami,

które zajmują się różnymi działami marketingu:

 

 

Daniel Habura
New Business Director

https://www.facebook.com/click.community/

Agencja social media click community istnieje na rynku od 2009r, zajmuje się kompleksową obsługą serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter czy też LinkedIn. Działania te, obejmują stworzenie strategii działania, ogólnej kreacji oraz zbudowanie zaangażowania poprzez odpowiednią komunikację. Social media to nie tylko komunikacja z fanem, ale i relacja z nim. Wśród zadowolonych klientów znajdziecie takie firmy jak: Venezia Polska, AIP, Capgemini Polska, PKL Kasprowy Wierch, Bell Cosmetics, Miraculum czy DRB Centrum Odszkodowań.

 

Agnieszka Zychowicz
New Business Manager

https://www.facebook.com/nanibystudio/ 

Dlaczego NaNiby Studio?
…bo pokazujemy rzeczy, których jeszcze nie ma. Które trudno pokazać. Takie, które właśnie zaprojektowano albo są na etapie wdrożenia. Przestrzenie, które dopiero zaistnieją. A także takie, których nigdy nie będzie – pozostaną tylko w sferze wirtualnej.
Czym się więc zajmujemy? Pomagamy naszym klientom pokazać ich pomysły, tworząc wizualizacje 3D, animacje 3D, tracking materiałów wideo oraz wirtualną rzeczywistość.

 

Patrycja Idzińska
New Business Manager

 https://www.facebook.com/agencjawhen/

Naszą pasją jest wykorzystywanie nowoczesnego marketingu internetowego w celu rozwoju przedsięwzięć naszych klientów.

Przed rozpoczęciem współpracy poznajemy Twoją firmę, analizujemy rynek oraz konkurencję i doradzamy, jak wykorzystać potencjał Twojej branży w Internecie. Dzięki zebranym danym tworzymy dedykowaną strategię działań marketingowych i wybieramy skuteczne kanały promocji, które prowadzą do zwiększenia ruchu na Twojej stronie internetowej, zwiększają świadomość Twojej marki i generują większą sprzedaż.Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz kompleksowych kampaniach.

 

Piotr Gabor
Specjalista ds. kientów biznesowych

https://www.facebook.com/tlumaczenia.alingua/ 

Dlaczego Alingua?… bo biznes mówi dziś wieloma językami, a słowa mają niezwykłą moc… bo pierwsze wrażenie robi się tylko raz… bo działamy kompleksowo (80 języków w ofercie, 93 specjalizacje językowe) … bo cenimy Państwa czas (realizacja tłumaczeń ekspresowych nawet do 100 stron dziennie, wycena każdego zlecenia w 15 minut)… bo tworzymy zespół ponad 200 tłumaczy, korektorów, redaktorów i copywriterów z całego świata, a każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie… bo przede wszystkim kochamy to co robimy!

 

 

Łukasz Pach
General Manager

 https://www.facebook.com/adreampl

Nasza agencja sprawia, że nasi klienci w oczach swoich klientów są postrzegani jako liderzy branż.  Jak to robimy? Za pomocą  fantastycznych identyfikacji wizualnych na wysokim poziomie a dzięki naszemu doświadczeniu w marketingu tworzymy skuteczne strony internetowe dzięki którym nasi klienci pozyskują więcej zapytań z internetu niż gdy tworzą zwykłe strony wizerunkowe. Na bazie naszego doświadczenia tworzymy również sklepy internetowe.

 

 

Jakub Just
New Business Manager

 https://www.facebook.com/StudioLeon/ 

12 lat doświadczenia i historii.Specjalizujemy się w projektowaniu identyfikacji wizualnych oraz tworzeniu opakowań i etykiet. Posiadamy bogate portfolio realizacji, w szczególności dla branż kosmetycznej oraz alkoholowej. Nasze kompozycje tworzymy w taki sposób, by dla klienta moment zakupu Twojego produktu był jedną z najprzyjemniejszych chwil dnia.Do współpracy podchodzimy kompleksowo – od zaprojektowania graficznego, przez wykonanie fotografii produktowej po koordynację procesu drukowania. Współpracujemy z ponad 50 drukarniami mając wynegocjowane ceny niemożliwe do osiągnięcia przez klienta.

 

.