O Nas


o nas music banner1

        Jesteśmy ekipą, którą już na studiach związanych z produkcją filmową połączył jeden punkt widzenia. Od tego czasu zrobiliśmy wspólnie wiele projektów i spędziliśmy niezliczoną ilość godzin na planach zdjęciowych.  Za nami dużo nieprzespanych nocy spędzonych nad pisaniem scenariuszy i montowaniu materiałów wideo.

Teledyski to nasza pasja i przygoda, którą mamy okazję przeżywać.  Najbardziej cenimy sobie jakość zdjęć. Pracujemy na profesjonalnej kamerze z przetwornikiem klasy Super 35mm z możliwością nagrywania filmów w jakości kinowej 4k oraz super slow motion. Dysponujemy dużym zapleczem sprzętowym w tym kranem kamerowym, stabilizacją, czy elektroniczną szyną.

Oferuje kompletny zakres usług produkcyjnych: od scenariusza po montaż. Organizujemy logistycznie każdy plan zdjęciowy:

 

PUNKT WYJŚCIA

Zgodnie z oczekiwaniami dotyczących danego projektu na wstępie,  przygotowujemy scenariusz, kalendarz projektu oraz wycenę. Następnie logistycznie planujemy kolejne etapy produkcji (okres zdjęciowy oraz postprodukcje).

PUNKT KULMINACYJNY

W tym punkcie odbywa się już produkcja, czyli realizacja zdjęć na planie filmowym.

PUNKT KOŃCOWY

tzw. postprodukcja to czas montażu, udźwiękowienia oraz korekcji barwnej nakręconego materiału, który jest przygotowywany  w odpowiednich parametrach zgodnych z wymogami Internetu ,Telewizji i Kina.

Czas realizacji  powyższych Punktów dostosowywany jest indywidualnie do każdego projektu.

 

862Wypitych kaw
20Pomysłów na minutę
2965Przepracowanych godzin
110Wykonanych projektów
.