• Produkcja Teledysków

NAKRĘCIMY TWÓJ WYMARZONY TELEDYSK

Witamy


Z pasją i zaangażowaniem oddajemy się każdemu projektowi. Tworząc teledyski, spoty reklamowe, czy relacje z wydarzeń zawsze dążymy do doskonałości. Efekt końcowy naszej pracy musi w pełni odpowiadać gustom i oczekiwaniom naszych Klientów.

 

PRODUKCJA FILMOWA – CO TO JEST?

 

Produkcja filmowa składa się z trzech etapów – preprodukcji, produkcji i postprodukcji. Każdy z nich przybliża nas do efektu końcowego, jakim jest gotowy do dystrybucji film.

Zgodnie z definicją preprodukcja to czas niezbędnych przygotowań przed rozpoczęciem zdjęć. Na tym etapie powstaje scenariusz oraz ustalane są dokładne szczegóły odnośnie wyceny, czasu na realizację projektu oraz innych kluczowych kwestii.

Właściwa produkcja materiału rozpoczyna się od pierwszego klapsa na planie zdjęciowym i kończy się finalnym ujęciem, które poprzedza postprodukcję, czyli cały zestaw czynności niezbędnych do zaprezentowania gotowego materiału filmowego.

Realizujemy pełen zakres czynności, które składają się na proces produkcji filmowej. Nasi specjaliści służą pomocą oraz zapewniają pełną obsługę planu zdjęciowego, włącznie ze znalezieniem odpowiedniej lokalizacji, jak i niezbędnych w wielu projektach aktorów czy statystów.

 

STUDIO FILMOWE

 

Produkcja materiału filmowego pod kierownictwem zespołu Punkt Widzenia Studio obejmuje wszystkie etapy produkcji filmowej. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego projektu od scenariusza począwszy, a na montażu skończywszy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji. Oferujemy m.in.:

 

play buttton 2piano 2 buttonrec buttontv buttondrone button

  • Produkcje filmowe i telewizyjne.

  • Filmy reklamowe,

  • Filmy promocyjne,

  • Filmowanie z powietrza,

  • Nagrywanie i montaż teledysków,

  • Relacje z koncertów, eventów i innych wydarzeń,

  • Filmy instruktażowe.

 

 

Realizowane przez nas produkcje charakteryzuje doskonała jakość, dynamika oraz niepowtarzalny styl, który sprawia, że przyciągają one uwagę widza i w 100% spełniają swoje zadanie.

Sprawdź, jak pracujemy i zapoznaj się z dostępnym na naszej stronie internetowej portfolio.

PUNKT WIDZENIA STUDIO W LICZBACH

862Wypitych kaw
20pomysłów na minutę
2965Przepracowanych godzin
110wykonanych projektów